Projekty

RAILY to kompleksowy system informatyczny stworzony z myślą o przedsiębiorstwach, których działalność dotyczy transportu kolejowego w zakresie zarówno jego obsługi, jak i realizacji.

System RAILY obejmuje trzy sektory aplikacyjne: TAXI, CARGO, oraz TERMINAL, celem usprawnienia czynności związanych odpowiednio z transportem drużyn trakcyjnych, logistyką taboru kolejowego oraz obsługą terminalu kolejowego. Aplikacje składające się na system RAILY powstają w architekturze zorientowanej na usługi, a dalszy rozwój tego konceptu umożliwi ich integrację i współdziałanie.

RAILY CARGO to koncepcja, która w przyszłości umożliwi zintegrowane, innowacyjne zarządzanie zasobami przedsiębiorstwa kolejowego bazując na rozwiązaniach typu Business Intelligence. W skład rozwiązania wejdą narzędzia służące wielokryterialnej optymalizacji oraz modeli opartych na sztucznej inteligencji (AI) w systemie wieloagentowym. Elementy systemu wieloagentowego będą autonomiczne, rozproszone i skalowalne.

RAILY TAXI dedykowane jest przedesiąbiorstwom kolejowym oraz firmom taksówkarskim. Pozwala na pełne zarządzanie łańcuchem kojarzenia kolei z kierowcami. Narzędzie pozwala na prowadzenie optymalizacji całego procesu, od złożenia zamówienia przejazdu, poprzez realizację oraz rozliczenia. Rozwiązanie posiada wiele innowacyjnych rozwiązań automatyzujących całość procesu co przekłada się na zwiększenie efektywności kosztowej zaraz po wdrożeniu.

RAILY TAXI jest wyposażone w najnowocześniejsze algorytmy w zakresie optymalnego planowania oraz rozliczania przewozów. W wybranych przypadkach wdrożenie pozwalało na obniżenie kosztów w tym zakresie o kilkadziesiąt procent! Inaczej ujmując – oszczędności są generowane od pierwszego dnia wdrożenia.

RAILY TERMINAL – jest projektem, pozwalającym na całościowe zarządzanie kolejowym terminalem intermodalnym. Założenia tego projektu zakładają wytworzenie pierwszego w Europie rozwiązania do autonomicznych i zrobotyzowanych przeładunków kontenerów.

Technologia

Łączymy ze sobą rozwiązania technologiczne z zakresu mobile, zaawansowanych algorytmów obliczeniowych, AI oraz rozwiązania z warstwy prezentacji danych. Sięgamy po sprawdzone, nowoczesne rozwiązania technologiczne, które zapewniają stabilność, wielozadaniowość oraz pełną skalowalność przy jednoczesnej optymalizacji obliczeniowej. Stawiamy na bezpieczeństwo klasy enterprise oraz przykładamy wagę do prezentacji danych.

Dobór staków technologicznych uzależniony jest zawsze od danej warstwy tworzonych rozwiązań. Bazujemy na rozwiązaniach, które są uznawane za standard na całym świecie.

Co nas wyróżnia

Filozofia Human Centered Design

Nacisk na ergonomię rozwiązań – UX oraz CX.

Tworzenie skalowalnych rozwiązań

Bezpośredni dostęp do infrastruktury kolejowej

20 lat ciągłego rozwoju

Obsługa międzynarodowych przewoźników

Stosowanie rozwiązań AI w transporcie kolejowym

Analiza zachodzących trendów w transporcie kolejowym

Wyjątkowa branża

Kontakt

Chcesz dowiedzieć się więcej o możliwościach naszych systemów?
Skontaktuj się z nami już dziś!

    ZNAJDZIESZ NAS

    tel. 56 652 27 33

    ul. Dąbrowskiego 6,
    87-100 Toruń,
    NIP: 9562353955